B101EAN01.7 CELL

| panel típus | B101EAN01.7 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B101EAN01.7 CELL Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 216.96×135.6 mm |
| Felület | Glare (Haze 0%) |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B101EAN01.7 CELL.
AUO B101EAN01.7 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B101EAN01.7 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B101EAN01.7 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B101EAN01.7 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B101EAN01.7 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B101EAN01.7 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B101EAN01.7 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B101EAN01.7 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B101EAN01.7 CELL"
- AUO B101EAN01.7 CELL
- B101EAN01.7 CELL adatlap
- B101EAN01.7 CELL kép
- B101EAN01.7 CELL ár
- B101EAN01.7 CELL forgalmazó

